Forbes Israel Logo
הדרכים הטובות ביותר למציאת נכס בצורה נקייה ובוחנת | צילום: Shutterstock
הדרכים הטובות ביותר למציאת נכס בצורה נקייה ובוחנת | צילום: Shutterstock

רכישה משתלמת: ארבע הדרכים הטובות ביותר למציאת נכס להשקעה

אמנם פלטפורמות הפרסום והשיווק הרבות מייצרות יתרונות לא מבוטלים, אך הן עלולות לבלבל אותנו בדרך למציאת העסקה המשתלמת ביותר עבורנו. איך נמצא נכס להשקעה בדרך הטובה ביותר?

ForbesPro

בעולם החדש אנו מוקפים במידע ובהצעות שיווק 24/7. אין רגע ואין זירה שבה אנחנו לא מוצפים בפרסומות של חברות שונות שמנסות לשכנע אותנו שהמוצר שלהם, הוא האחד שישנה את חיינו מקצה לקצה.
בעולם כזה כשאנו באים לבצע רכישה מושכלת, כמו למשל רכישת נכס להשקעה, קשה עד בלתי אפשרי להתעלם מכל רעשי הרקע ולהתמקד במעלות והחסרונות של כל הצעה.

האתגר במציאת נכסים להשקעה

בעידן הדיגיטל, נוכל למצוא את עצמנו תוהים, כיצד ניתן למצוא נכס להשקעה. ריבוי ערוצי הפרסום והשיווק מייצרים אמנם יתרונות לא מבוטלים אולם, מכניסים אותנו, לעיתים, לבלבול מסוים שגורם לנו לא להבין, מהי הדרך הטובה ביותר למצוא דבר מה שאנחנו מחפשים. הרגע הזה הופך להיות קריטי במיוחד, כשמחפשים דבר גדול כמו נכס להשקעה. אין מדובר בעוד בושם או חולצה שקונים ברשת. אי לכך, להלן המלצה ל- 4 דרכים טובות למציאת נכס להשקעה בצורה נקייה ובחינה מדוקדקת של ההצעה לגופה.

אתר מניבים – לוח נדלן מסחרי

הדרך הראשונה למציאת נכס להשקעה היא ללא ספק אתר "מניבים". באתר זה תוכלו למצוא מדור נכסים מניבים ובו היצע גדול מאוד של נכסים שנמכרו או מוצעים למכירה. המדור כולל את כל הפרטים החשובים אודות כל נכס ונכס כדוגמת: מיקום הנכס, קומה, שטח, מחיר וכו'. מעקב מדוקדק במדור זה יכול לתת לגולש מידע עדכני אודות נכסים שונים, המחירים שלהם, היכן הם נמצאים, ובדרך זו לחשוף אותו להזדמנויות או לנתונים חשובים שיסייעו לו לקבל החלטות, אודות ההשקעה שהוא מחפש לבצע. באתר "מניבים" ניתן להירשם לקבלת עדכונים חיים מהשטח לפני כולם כלומר, ברגע שעולה לאתר נכס חדש להשקעה, פרטי או מסחרי, אתם תקבלו על כך הודעה ותהיו הראשונים לראותו.

המעלות של אתר כזה, שלאתר אין עניין לשווק לכם נכס כזה או אחר, האתר לא ישכנע שהנכס הספציפי הזה הוא זה שישנה את חייכם. כל מה שהאתר עושה הוא לתת לכם מגוון עצום של נכסים שונים להשקעה כמו: משרדים למכירה, מגרשים למכירה, נכסים שכבר מניבים תשואה ונמכרים עם תשואה קיימת ועוד.

משרדי תיווך

במידה ואתם אוהבים שמשהו אחר מנגיש לכם את המידע, אתם יכולים להתקשר עם משרד תיווך כמו של פעם, שידאג לסנן עבורכם את המידע לפני שהוא מגיע אליכם. למשרדי תיווך ישנם בכל זאת יתרונות מסוימים כגון: קשרים עם קבלנים ואנשים פרטיים המוכרים נכסים, ידע מקצועי שיכול לסייע לכם לקבל החלטה טובה באם כדאי להשקיע או לא להשקיע בנכס מסוים והאם המחיר שמציעים לכם ריאלי. המתווכים יהיו הפילטר שלכם ועל פי הנתונים שתתנו להם, יסננו את המידע שזורם אליהם ויעבירו לעינכם רק את המידע הרלוונטי לצרכים שהגדרתם. מתווכים יתפרו לכם את החליפה שמתאימה לכם וכן, גם הם נעזרים כיום באתר "מניבים" ובודקים נכסים ומפרסמים באתר את מרכולתם. האתר מהווה היום את זירת הנדלן המסחרי הגדולה בישראל.

מפה לאוזן בקליקה הנכונה

זוכרים איך מתחילה שמועה? צריך רק אדם אחד שיספר סיפור לאדם אחר. כך מתחיל אירוע וויראלי ברשת, אדם אחד שמוציא סרטון ואדם אחר שצופה ומעביר הלאה. דרך הפלאים הישנה נושנה הזאת, שקבלה עדכון דיגיטלי, נשארה אחת הדרכים הטובות ביותר לפרסם או לאתר דבר מה. לפיכך, ספרו לאנשים קרובים, חברים, בני משפחה, קולגות מהעבודה, שאתם מחפשים נכס טוב להשקעה ותראו איך, תוך ימים ספורים יגיעו ההזדמנויות. השתדלו לספר את הסיפור שלכם בדבר הנכס להשקעה שאתם מחפשים, בקליקות של אנשים שבעצמם מחזיקים נכסים, קשורים לעולם הנדל"ן וכו'.

שימו לב! לא פעם העסקאות הטובות ביותר מגיעות מהאדם שהכי לא ציפיתם ממנו להצעה איכותית. הגיע אליכם הצעה? תקדישו לה מחשבה! אולי זה יהיה הנכס הבא שלכם.

אם אתם בעולמות הנדל"ן, מומלץ לבקר בזירות נפוצות כמו פורומים וקבוצות | צילום: Shutterstock

הפורום

לא זה בבאר שבע, המקום בו אנשים באים בשביל לרקוד ולאבד את הראש אלא, הפורום הרשתי בו נמצאים אנשים מתחום הנדל"ן, המנהלים מפגשים מול אנשי נדל"ן אחרים, מתעניינים מזדמנים ובעלי עניין. פורום כזה יכול, בערב נתון, להוות קרקע פורייה לקבלת כתובות של נכסים זמינים להשקעה, מספרי טלפונים של בעלי נכסים וכל אלמנט נוסף שעשוי לסייע לכם בחיפוש אחר נכס להשקעה. אז כן, אם אתם בעולמות הנדל"ן, מומלץ לבקר בזירות נדלן נפוצות כמו פורומים, קבוצות ועוד.

לסיכום – איך מוצאים עסקאות נדלן טובות?

נדמה שכל דבר שמשהו מחפש ניתן למצא ברשת אולם, כשמדובר בנדל"ן, חשוב לדעת היכן גולשים. אתר "מניבים" נוסד, בין השאר, על מנת לייצר פלטפורמת חיפוש, ממש כמו באתר היכרויות, של נכסים זמינים להשקעה. היופי באתר הוא שהוא לא שייך למשרד תיווך זה או אחר, ולא לחברה שמשווקת פרויקט כל שהוא, האתר מציג לכם בצורה אובייקטיבית אין ספור הצעות ונכסים להשקעה.

לכן, אל תדלגו בשום אופן על אופציה זו מכיוון שהיא בכל מקרה, תספק לכם מידע חיוני בטרם תסגרו עסקה. גם אם העסקה לא תגיע מנכס המוצע "במניבים", אתר זה ייתן לכם צידה מצוינת, בדרך להשלמת עסקה משביעת רצון.


ForbesPro הוא מותג התוכן השיווקי של פורבס ישראל

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.