Search
Close this search box.
Forbes Israel Logo
עו"ד צורי סבן | צילום: עידן כהן
עו"ד צורי סבן | צילום: עידן כהן

הכירו את עורך הדין הדואג לזכויות הנהגים בישראל

עו"ד צורי סבן, בעלים של אחד ממשרדי עריכת הדין הוותיקים בארץ לענייני תעבורה, מאמין כי כל נהג זכאי לטיפול המקצועי והאיכותי ביותר. "כאשר רישיון הנהיגה מושב חזרה לנהג" אומר סבן, "השמחה שלהם מעניקה לנו מוטיבציה לסייע לעוד ועוד נהגים"

BrandVoice

עו"ד צורי סבן הוא בוגר תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בקרימינולוגיה ובוגר לימודים באוניברסיטת קיימברידג' בלונדון. הוא מגשר מוסמך מטעם לשכת עורכי הדין בישראל, ובעל ידע וניסיון רב בהופעות בבתי המשפט לתעבורה ובוועדות ערר. לעו"ד סבן הצלחות ותקדימים רבים במסגרתם דאג והשיב לאלפי נהגים את רישיונות הנהיגה שלהם ומשרדו נמנה כאחד הוותיקים בארץ לענייני תעבורה.

מה עיסוקך ומה הובילך לעסוק בתחום?

אני בעלים של חברת עורכי דין העוסקת בתחום התעבורה, המשרד מונה מספר עורכי דין מנהלי מחלקות, כאשר את ההתמחות עשיתי בפרקליטות במהלכה טיפלתי במספר תיקי תעבורה.

מיד התחברתי ואהבתי את התחום בעיקר בגלל העובדה שהלקוחות הם בדרך כלל אנשים נורמטיביים, תיקים שהליווי שלהם הינו לתקופה קצרה, והפסיקה בתחום משתנה מיום ליום שזה מאוד מאתגר כיוון שהלמידה את התחום מעולם אינה מסיימת.

מה מייחד את פעילותך העסקית?

פעילות המשרד הינה ייחודית בתחום התעבורה, בעבירות תנועה מגוונות כגון נהיגה בשכרות או נהיגה בהשפעת סמים, עבירות מהירות מופרזת, תאונות דרכים, נהיגה בשלילה, ביטול נקודות בדוחות התנועה, וכן בתחום המכון הרפואי. אני מטפל בנהגים אשר המשטרה, בית המשפט או משרד הרישוי פסלו או מבקשים לפסול את רישיונם, או מונעים מהם מלקבל את רישיון הנהיגה מכל סיבה שהיא.

צוות משרד צורי סבן ושות' | צילום: עידן כהן

האם אתה רואה בעבודתך שליחות?

כל אדם שנכנס למשרדינו ומבקש ייצוג הוא עולם ומלואו, ולכל אדם אנו מעניקים את הטיפול המקצועי והאיכותי ביותר. אני וצוות המשרד רואים בעבודתנו תחושת שליחות, כיוון שמעבר לעובדה שאנו מייצגים את אותם נהגים, כאשר בסופו של יום, רישיון הנהיגה מושב להם חזרה, אזי השמחה שלהם מעניקה לנו מוטיבציה לסייע לעוד ועוד נהגים.

זו גם הסיבה שגם לי וגם לצוות המשרד חשוב להיות בקשר ישיר עם כל לקוח, ולכל לקוחות המשרד יש את הנייד האישי שלי ושל צוות המשרד. דבר זה מקנה ללקוחותינו ביטחון ואמון מלא בפעילותינו המקצועית והאישית.

כיצד עבודתך משפיעה על חייך האישיים?

העבודה משפיעה מאוד, מדובר בעבודה אינטנסיבית, אני יום יום מלווה את לקוחותיי, והידיעה שלקוח המשרד יקבל או לא יקבל חזרה את רישיונו, הינה בעלת משמעות אדירה עבורי והיא מלווה אותי בכל ימות השבוע, שכן ביומנו המודרני זהו כלי ניידות הכרחי, להצליח להתקיים ולממש את עצמך.

האם אתה מגדיר את עצמך כשליח צדק?

בבתי המשפט ובוועדות השונות, ההליך רווי באלמנטים משפטיים סבוכים ומורכבים, ההגעה לצדק כרוכה בהבנת ההליך והטמעתו במהלך ניהול התיק, לשם כך יש צורך ממשי בהכרת הפסיקה הרלוונטית. לשמחתי בחלוף השנים כעורך דין, היום לטעמי מצאתי את דרך האיזון הנכונה להביא לצדק אמיתי ללקוחות המשרד, באמצעות הבנה של מערכת סבוכה מורכבת ומלאה באלמנטים תקדימיים. על כן, אני ביחד עם עורכי הדין מהמשרד: עורכת דין יעל קמינסקי, ועורך דין ריי קשתי, רואים עצמנו כשליחי צדק ועושי מצווה.

משהו אישי שלא יודעים עליך?

לפני כל דיון או ישיבה חשובה אני נוהג לקרוא פרק תהילים.

חלום שטרם הגשמת?

לפתוח מרכז לנהיגה בטוחה, אשר יעביר הדרכות בבתי הספר ברחבי הארץ, שבו אטמיע את החשיבות של נהיגה בטוחה ונכונה, וחשיבותה ברמת חיי אדם לכל הנהגים בכבישים, ובמיוחד לדור הצעיר.

אתגרים בעבודתך ודרך התמודדותך עימם?

האתגר המשמעותי והמרגש ביותר שליווה אותי במהלך השנה האחרונה הוא אדם שעסק יום יום במתן אוכל לנזקקים.

מפאת מצבו הבריאותי לעת זקנה לקחו לו את רישיון הנהיגה, העמותה בה הוא מסייע להם יצרה עימי קשר לסייע לאותו אדם, ובאתי לקחתי על עצמי את המשימה לסייע לאותו אדם, כמשימת חיי ובסופו של יום, החזרתי לו את רישיון הנהיגה, והוא המשיך בעבודתו ההתנדבותית למען הציבור.


BrandVoice הוא מותג התוכן השיווקי של פורבס ישראל

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן