חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo
הצמיחה המטוארית של שוק הפינטק בישראל | צילום: Shutterstock
הצמיחה המטוארית של שוק הפינטק בישראל | צילום: Shutterstock

UBS השיקה תחרות בינלאומית לסטארט-אפים בתחום החדשנות בעולם הפיננסים

ענקית הפיננסים חברה לחברות טכנולוגיות מובילות לרבות מיקרוסופט ודלויט והשיקה תחרות בינלאומית המיועדת ליזמים וחברות פינטק שעוסקים בפתרונות חדשניים בתחום הבנקאות

ענקית הפיננסים UBS השיקה את תחרות היזמים העולמית בהובלתה, בכנס דיגיטלי בו השתתפו עשרות נציגים של חברות סטארט-אפ שונות, קרנות הון סיכון וגופים נוספים. התחרות, בשם UBS Future of Finance Challenge, פתוחה לחברות הזנק צעירות וליזמי טכנולוגיה בתחום הפינטק ברחבי העולם.

התחרות שמתקיימת מאז שנת 2015 מחפשת יזמים שמציעים מוצרים חדשניים שייתנו מענה שיכול לתמוך באסטרטגיה הדיגיטלית של UBS. השנה התחרות פועלת בשיתוף פעולה עם חברות טכנולוגיה מובילות כמו מיקרוסופט, דלויט ו-Anthemis.

בין האתגרים שהובאו בפני המתמודדים נושא הבנקאות בת הקיימא והניסיון להפוך את הענף לירוק ואקולוגי יותר, לצד חדשנות בעולם הבנקאות, יצירת אפליקציות ופלטפורמות דיגיטליות לבנקאות פתוחה, פתרונות בזירת התשתיות הטכנולוגיות ופתרונות לאבטחת סייבר.

גרי לבנת| צילום: רונן מחלב
גרי לבנת, מנכ"ל UBS Wealth Management | צילום: רונן מחלב

במהלך התחרות זוכים המיזמים המובילים בפרס כספי בסך 10,000 דולר. לצד הפרסים הכספיים ישנם גם פרסים נוספים, לרבות 120 שעות הכשרה מהמנטורים של UBS, קבלת גישה חופשית להתייעצות עם מומחים ומקבלי ההחלטות ועוד. השנה יוענק גם פרס ייעודי לנשים מייסדות בשם Female Founder Award, במטרה לעודד יזמות נשית.

מעבר לפרסים, זוכים בתחרות יוכלו להנות מהנוכחות הגלובלית הבינלאומית של UBS ולהתחכך בשותפים האסטרטגים של הקבוצה כדי למנף את חברות ההזנק שלהם. נכון להיום, כ-50% מהמועמדים הסופיים בתחרות הצליחו לגייס בהצלחה מימון נוסף לאחר השתתפות בתחרות.

בכנס השתתפו בכירים ב-UBS, בהם גם גרי לבנת, מנכ"ל UBS Wealth Management, ורוניקה לאנג, ראש תחום הדיגיטל והמידע ב-UBS העולמית,דניאל סיגרס, מנהל פיתוח אסטרטגיות ב UBS Next ואנאבל לוין, מנהלת אתר UBS Technology. מנכ"ל הקבוצה, ראלף האמרס, בירך על התחרות ואמר: "טכנולוגיה היא נדבך קריטי ומשמעותי בתהליך החדשנות של התעשייה הפיננסית. הטכנולוגיה היא לא רק גורם מאפשר – אלא גם מבדל. זאת הסיבה שאנו מתחברים לסטארט-אפים ולחברות פינטק כדי להביא רעיונות ופתרונות חדשניים לפירמה שלנו וללקוחות שלנו".

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן