חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo
תמיר פרדו, נעם ארז, בועז גורודיסקי | צילום: יורם רשף
תמיר פרדו, נעם ארז, בועז גורודיסקי | צילום: יורם רשף

חברת XM Cyber של ראש המוסד לשעבר תמיר פרדו נמכרה ב-700 מיליון דולר

חברת אבטחת המידע שבין מייסדיה שאול שני שנבחר לרשימת היהודים העשירים בעולם של פורבס, נמכרה לתאגיד הענק הגרמני שעוסק בפתרונות דיגיטליים וטכנולוגיית ענן. מנכ"ל החברה: "פיתחנו טכנולוגיה פורצת דרך"

חברת אבטחת המידע XM Cyber שנוסדה על ידי נעם ארז, בועז גורודיסקי, שאול שני שדורג במקום ה-9 ברשימת היהודים העשירים בעולם של פורבס ישראל לשנת 2017 וראש המוסד לשעבר תמיר פרדו, הודיעה על מכירתה לתאגיד הגרמני Schwarz Group תמורת 700 מיליון דולר. החברה הוקמה בשנת 2016 וגייסה 48 מיליון דולר מאז הקמתה.

התאגיד הגרמני הוא רשת הקמעונאות הרביעית בגודלה בעולם כיום, ובשנים האחרונות הוא מתפתח רבות בתחומי הדיגיטל והענן. לאחר השלמת הרכישה, התאגיד ירכוש את רוב מניות XM Cyber.

החברה הישראלית מציעה פתרון חדשני המיועד למניעת תקיפות סייבר תוך ניצול הגישה של התוקפים ועל ידי גילוי נתיבי מתקפה קריטיים ברשתות מקומיות ורב ענניות. הפתרון של XM Cyber מסייע לארגונים לסגור את פרצות האבטחה באופן יעיל עוד לפני שהן נחשפות לסכנה ממשית.

בעקבות הרכישה, חברת הסייבר צפויה להרחיב משמעותית את פעילותה ולהמשיך לפתח את הפתרונות שלה המיועדים להגנת תשתיות IT ושירותי ענן מבית Schwarz Group. החברה תמשיך לפעול באופן עצמאי מהמטה בהרצליה והיא תציע את מוצריה תחת אותו המותג ותחת ההנהלה הנוכחית.

נעם ארז, מנכ"ל ומייסד שותף של החברה, בירך על הרכישה ומסר: "פיתחנו טכנולוגיה פורצת דרך שמחשבת באופן רציף ואוטומטי את כל נתיבי התקיפה שיכולים לסכן נכסים דיגיטליים קריטיים לארגון. המערכת שלנו מחשבת תיקונים קריטיים שיימנעו מהתוקף נגישות לנכסים החשובים האלו. זו מערכת ייחודית בתפיסה להגנת סייבר שלראשונה מאפשרת לארגונים לראות כיצד נראה מערך המחשוב של החברה דרך התוקף. הפתרון שלנו מאפשר לארגונים לפעול בעולם של משאבים מוגבלים ועדיין לספק פתרון מהיר לבעיות האבטחה החמורות ביותר".

תמיר פרדו, נשיא החברה, הוסיף כי "החברה בנתה שילוב של עומק מקצועי ומצוינות שדרושים להתמודדות עם מורכבות גוברת של איומי סייבר. בעידן הדאה, צריכים סייבר חזק שיודע לעמוד באיומים גדלים במהירות ובתחכום".

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן