חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

בפעם הרביעית ברציפות: בנק הפועלים נבחר כבנק הטוב בישראל על ידי מגזין Global Finance

המגזין היוקרתי Global Finance בחר אתמול בטקס חגיגי שנערך בלימה, בירת פרו, (שם מתקיים בימים אלה הכנס השנתי של קרן המטבע הבינלאומית), בבנק הפועלים כ"בנק הטוב ביותר בישראל".

מדי שנה בוחר Global Finance את הבנקים הטובים ביותר ב-29 מדינות מפותחות ברחבי העולם. הבחירה נעשית על סמך שילוב של קריטריונים אובייקטיביים וניתוח המתבסס על דעותיהם של בנקאים בכירים, אנליסטים ומומחים שונים בענפי הבנקאות והפיננסים. בנק הפועלים זוכה בתואר בפעם הרביעית ברציפות.

מנכ"ל בנק הפועלים, ציון קינן, השוהה בלימה לרגל הכנס, הודה לנציגי המגזין על הבחירה, ואמר כי "קבלת התואר, זו השנה הרביעית ברציפות, מהווה עדות והכרה בינלאומית בהצלחתו של בנק הפועלים ליישם אסטרטגיה ארוכת טווח המבוססת על מקצוענות, מצוינות וחדשנות. להצלחה הזו שותפים העובדים והמנהלים המסורים של בנק הפועלים. קבלת התואר היא זכות גדולה, אבל בצידה יש גם מחויבות. כבנק המוביל בישראל יש לנו אחריות להמשיך להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב והמתקדם ביותר, גם בימים בהם מורגשת האטה בקצב הצמיחה ועלייה במגמת אי-הוודאות הגיאו-פוליטית בישראל ובאזור".

ציון קינן, מנכ"ל בנק הפועלים | צילום: סיוון פרג'

במסגרת דיוני קרן המטבע הבינלאומית נפגש קינן עם נגידי בנקים מרכזיים, בנקאים בכירים, אנליסטים ונציגי בתי השקעות בינלאומיים. "למרות העלייה באי-הוודאות הגיאו-פוליטית במזרח התיכון, נמשכת ההתעניינות הערה במשק הישראלי ובהזדמנויות העסקיות בו, בעיקר בתחומי הטכנולוגיה, התשתיות, האנרגיה והפיננסים", סיפר קינן. "בכנס הודגשה מגמת ההאטה בצמיחה הכלל-עולמית, אך העובדה שסביבת הצמיחה של ישראל נותרה קרובה ל-3% לשנה, או מעט מתחת לזה, מתפרשת כסימן נוסף לעמידותו של המשק הישראלי בפני זעזועים חיצוניים".

"במבט קדימה, האתגר לקובעי המדיניות בישראל צריך להיות ברור: לדאוג לתקציב מדינה ולמדיניות כלכלית שיתמכו בצמיחה המובלת על ידי המגזר הפרטי. לישראל יש הזדמנות לבלוט לחיוב בתחומי הצמיחה וההשקעות בשנת 2016, יחסית למדינות אחרות. על מנת לממש פוטנציאל זה, על קובעי המדיניות לדאוג לתקציב מדינה, מדיניות כלכלית ואווירה שיתמכו בצמיחה, יוזמות, חדשנות, והשקעות בהובלת הסקטור הפרטי. כמו כן רצוי להקטין את אי-הוודאות הרגולטורית בתחומים שונים, כולל הפיננסי," הוסיף קינן.

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן