חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

הפועלים: בנק השנה בישראל ב-2015 של מגזין The Banker

בנק הפועלים נבחר ל"בנק השנה בישראל לשנת 2015" מטעם מגזין הבנקאות היוקרתי The Banker, המשתייך לקבוצת Financial Times. טקס ההכרזה על זכייתו של הבנק בתואר התקיים בלונדון.

תואר "בנק השנה" שמעניק The Banker נחשב לאחד הפרסים היוקרתיים ביותר בבנקאות העולמית. הענקת הפרס מתבססת על צירוף של הערכות שמתקבלות מבנקים ברחבי העולם וניתוחים שמבצעים מומחי המגזין. בשיקולי הענקת הפרס נלקחים בחשבון, בנוסף לביצועים הכספיים, גם אסטרטגיית הבנק, כיווני צמיחה, יוזמות שמיועדות להגדלת הרווחים, אימוץ והטמעה של טכנולוגיות מתקדמות ועוד.

מנכ"ל בנק הפועלים, ציון קינן | צילום: סיון פרג'

בשנה החולפת זכה בנק הפועלים להערכה דומה משני מגזינים בינלאומיים יוקרתיים נוספים – Euromoney ו-Global Finance. בנוסף, בנק הפועלים הוכתר על ידי Global Finance כ"אתר האינטרנט הבנקאי הטוב ביותר בישראל" ו "המוביל בבנקאות דיגיטלית בישראל".

לדברי מנכ"ל בנק הפועלים, ציון קינן, "זו הפעם השלישית בחמש השנים האחרונות שהמגזין היוקרתי The Banker מעניק לבנק הפועלים את התואר 'הבנק הטוב ביותר בישראל'. הזכייה מהווה הכרה בינלאומית במצוינות של הבנק הגדול בישראל, ובהישגים שלנו לאורך זמן, המתבססים על אסטרטגיה של חדשנות פורצת דרך. נמשיך לשאוף למצוינות, לשכלול השירותים והתשתיות הטכנולוגיות, ולצמיחה מתמשכת ושמירה על המובילות שלנו, בהתאם לתוכנית האסטרטגית של הבנק".

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן