חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

וול סטריט נסגרה בעליות שערים; הנאסד"ק זינק ב-1.7%

וול סטריט נסגרה בעליות שערים משמעותיות במדדים המובילים, וזאת בניגוד המוחלט מהסגירה אמש, שהייתה שלילית במיוחד.

מדד הנאסד"ק זינק ב-1.7%, מדד הדאו ג'ונס עלה ב-0.7%, ומדד ה-S&P 500 עלה ב-1%.

מניית אינטל עלתה היום ב-3.8%, זאת לאחר שג'יי.פי מורגן העלה את המלצת הקנייה שלו למנייה מניטרלית לרכישה. והיום אנליסט בבנק נימק את המלצת הקנייה בהתייצבות של שוק המחשבים האישיים, שנפגע משמעותית בשנים האחרונות בעקבות עליית הסמארטפונים והטאבלטים.

צילום: רויטרס

אלעד סלומון, אנליסט בכיר ביוטרייד בית השקעות, אמר הבוקר כי המגמות לטווחי הזמן הבינוני והארוך הינן כלפי מעלה בשוק האמריקאי – מדד ה-S&P500 הצליח לשבור את ה"תקרה" של 1813 נקודות, שבירת רמה זו תוציא לדרך תיקון בשווקים שיהיה עמוק יותר ומשמעותי כלפי מעלה. עוד הוא מוסיף כי ביום חמישי הקרוב צפויים להתפרסם נתוני האינפלציה ואמון הצרכנים שיספקו מידע אקוטי בנוגע להתאוששות המשק האמריקאי.

עונת הדו"חות

ג'י.פי.מורגן אמנם דיווחו על ירידה של 7% ברווח הנקי ל-5.3 מיליארד דולר, שהם 1.30 דולרים למניה, אך התחזיות של האנליסטים עמדו על רווח נקי של 1.26 דולרים למניה.

גם בנק וולס פארגו דיווח על תוצאותיו: הרווח הנקי של הבנק עמד על דולר אחד למניה שהם 5.61 מיליארד דולר – עלייה של 10% בהשוואה לרבעון המקביל. ההכנסות של הבנק הסתכמו ב-20.88 מיליארד דולר, מעט מעל ציפיות האנליסטים – הכנסות של 20.68 מיליארד דולר ורווח נקי של 98 סנט למניה.

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן