חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

מחוץ לוול סטריט: אלווריון קיבלה הודעה על מחיקה מהמסחר בנאסד"ק

אלווריון הודיעה הלילה כי ב-17 ביולי 2013 קיבלה מכתב ממחלקת הרישום של הנאסד"ק על כך שמניות החברה ימחקו מהמסחר בנאסד"ק בהתאם לכללי הרישום. זאת בשל החשש הנובע ממינויו של כונס נכסים לחברה.

בכוונת החברה לבקש שימוע בפני פנל הרישום של הנאסד"ק במהלכו יסקור צוות הרישום את ההחלטה. את הבקשה היה על אלווריון להגיש תוך 7 ימים קלנדריים מיום קבלת המכתב, כלומר היום. אלווריון תישאר רשומה למסחר בנאסד"ק עד לקבלת תוצאות
השימוע, שעדיין לא נקבע.

בית המשפט אישר ביום ראשון כי כונס הנכסים של החברה יואב כפיר יוכל להפעיל את החברה למשך 30 יום. על פי החלטת השופט, עובדי החברה, אשר חלקם התנגדו למתווה ההסדר, יוכלו לבחור האם ברצונם להצטרף או לא.

צילום: אהוד כהנים

לדברי אורנשטיין, "התברר כי חלק מהעובדים, במיוחד העוסקים בפיתוח, נכונים להצטרף להסדר בתנאים מסוימים של הבטחה החזר הוצאות רכב וכדומה, וחלק אחר אינו מסכים לו. בנסיבות אלה, ביקש כונס הנכסים לאשר את המתווה העקרוני, כאשר כל עובד יוכל לשקול האם להצטרף אליו".

בנוסף ביקש השופט מעובדי החברה להגיש בקשה רשמית לבית המשפט להקדים את הדיון על פירוק החברה. כונס הנכסים התבקש להגיש לבית המשפט דוח עד סוף חודש יולי.

על פי הבקשה שהגיש כפיר לבית המשפט, שווי נכסיה של החברה מוערך בכ-23 מיליון דולר, וכולל מלאי במחסני החברה בשווי של 850 אלף דולר; מלאי אצל ספקים בשווי של כ-7.2 מיליון דולר; רכוש קבוע בשווי של כ-2.5 מיליון דולר ו-12.5 מיליון דולר מלקוחות החברה.

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן