Forbes Israel Logo

סמסונג הציגה את הגלקסי S4: "ישנה את הדרך בה אנו חיים"

סמסונג אלקטרוניקס הכריזה הלילה על הדור הרביעי של ה-Galaxy S, ה-Galaxy S 4. העיצוב כולל מסך גדול יותר, סוללה ומסגרת דקה, כל זאת במבנה קל (130 גרם) ודק (7.9 מ"מ). ה-Galaxy S4 הינו דק יותר אך גם חזק יותר. המכשיר זמין בשני צבעים, שחור (Black Mist) ולבן (White Frost) בעת ההשקה ובמגוון צבעים נוספים בהמשך השנה. 

"עם ה-Galaxy S4 סמסונג תשנה את הדרך בה אנו חיים" אומר ג'יי קיי שין, נשיא וראש מחלקת IT & Mobile Communications בסמסונג. "כל התכונות החדשניות של ה-Galaxy S4 פותחו על בסיס התובנות והצרכים שעלו מהצרכנים שלנו בכל רחבי העולם. כהמשך לסדרת ה-Galaxy S המצליחה, גם הטלפון הנייד הזה הוא הוכחה מצוינת לחדשנות בהשראתם של אנשים".

מסך ומצלמה

המכשיר מושק עם עם תצוגת ה- Full HD Super AMOLED. במסך ה-5 אינץ' – 441 ppi . כמו כן, ל-Galaxy S4 מסך זכוכית Gorilla® Glass 3*.

מצויד במצלמה אחורית של 13 מגה פיקסל, מתגאה ה- Galaxy S4 בפונקצית ה-'Dual Camera' המאפשרת למצלמה הקדמית ולמצלמה האחורית לצלם בו זמנית תמונות וסרטוני וידיאו. בזמן צילום  יכול המשתמש לבחור מתוך מגוון של אפקטים ומסגרות המאפשרים למזג שתי תמונות באופן טבעי ואף להתאים את גודל התמונה הקטנה בתוך התמונה הגדולה. ניתן לבחור בין 8 אופציות לשילוב שתי התמונות שצולמו במצלמה הקדמית והאחורית. התוצאה הסופית היא תמונה יוצאת דופן המשלבת את נושא הצילום והרקע בצורה שונה לחלוטין. פונקצית ה- 'Dual Video' מאפשרת לקבל ולבצע שיחות וידיאו קבוצתיות עם חברים ומשפחה.

פונקציונאליות המצלמה משתרעת מעבר לצילום הכפול שכן המכשיר מצויד ב-12 מצבי צילום יוצאי דופן רבים כגון: מצב 'Drama Shot' אשר מאפשר לצפות בכל הפעילות בצילום מתמשך אחד ומצב 'Sound & Shot' הייחודי המאחסן סאונד וקול יחד בזמן צילום התמונה. ניתן לשמור את התמונות שצולמו באופן אוטומאטי באלבום תמונות באמצעות פונקצית ה- 'Story Album'. תמונות שצולמו ב- Galaxy S4 נאספות וממויינות באופן אוטמטי על פי ציר הזמן האישי, מיקום גיאוגרפי או אירוע מסוים על מנת ליצור אלבום תמונות. ניתן להזמין ולמסור את אלבומי התמונות הייחודיים האלו באמצעות שותפות חדשה עם Blurb, כך שניתן לשמור לצפות בהם ולשתף את התמונות מחדש.

לחלוק משחקים ומוזיקה – בתרגום מלא

באמצעות פונקצית ה- 'Group Play' ניתן ליהנות ממוסיקה, תמונות ומשחקים יחד עם משתמשים אחרים, זאת ללא צורך ב-Wi-Fi או אות סלולארי. תכונה זו מאפשרת למשתמשים להתחבר ישירות עם אחרים על מנת לשתף, לשחק וליצור במשותף תוכן ובידור באופן מיידי. כמו כן מציגה סמסונג את תכונת ה- 'Share Music' מהאפשרת למשתמשים לנגן את אותו השיר על גבי מספר טלפונים.

ה-Galaxy S4 מכיל פונקציה חדשה: ה-'S Translator' אשר מספקת תרגום מיידי ומשתמשת בתרגום טקסט או תרגום קולי על גבי יישומים כגון אי מייל, הודעות טקסט או ChatON. התרגום המיידי קיים בתצורה של דיבור בעל פה לטקסט כתוב או להיפך (בזמן ההשקה הראשוני השירות ייתמך ב10 שפות).

קישוריות – LTE 4G

מכשיר ה-Galaxy S4 תומך ב-HSPA + 42 Mbps וב-4G LTE. גרסת G LTE4 תושק במדינות בהם קיימת רשת LTE, כך שניתן לסמוך על קישוריות מושלמת בכל מקום בעולם. בנוסף, גרסת TDD/FDD LTE Dual Mode תושק בהמשך השנה, במדינות בהם קיימת רשת תומכת.


נשיא סמסונג, ג'יי קיי שין, מציג את הבייבי החדש | צילום: רויטרס

זיהוי פנים, קול ותנועה

ה-Galaxy S4 מבטיח כי יהיה ניתן לבצע משימותעם תכונות חדשניות המזהות את הפנים, התנועות והקול של המשתמש על מנת לאפשר לו שליטה במסך ללא כל צורך בהפעלה של מגע אצבע.

פונקצית ה-'Samsung Smart Pause' מאפשרת לשלוט במסך על פי המיקום אליו מסתכלים. בזמן צפייה בוידיאו, הסרט יעצור כאשר המשתמש יסתכל הצידה וימשיך להקרין כשיסתכל עליו שוב.

פונקצית ה-Samsung Smart Scroll" של סמסונג מאפשרת לגלול את הדפדפן והאי מייל למטה ולמעלה מבלי לגעת במסך. הפונקציה מזהה את עיניו של המשתמש ואת תנועת היד וגוללת את הדפים למטה או למעלה בהתאם.

פונקצית ה-'Air View' מאפשרת למשתמש לרחף עם האצבעות על מנת לצפות בתצוגה מקדימה של תוכן האי מייל, ה- S Planner, גלריית התמונות או סרטוניי הוידיאו מבלי לפתוח אותם. כמו כן ניתן לצפות בתצוגה מוגדלת של דפדפן האינטרנט או במספר טלפון השמור בחיוג מהיר בלוח המקשים.

באמצעות פונקצית ה- 'Air Gesture' ניתן לשנות את רצועת המוסיקה, לגלול למעלה ולמטה את דפדפן האינטרנט או לקבל שיחה.

באמצעות פונקצית ה-'S VoiceTM Drive' ניתן להפעיל פקודות על ידי שליטה קולית לייעול מצב הנהיגה. כאשר הטלפון מחובר ל- Bluetooth של המכונית, הוא נכנס באופן אוטומאטי למצב נהיגה ומספק את אופציית ה- text to speech כך שניתן לבדוק את ההודעות ללא צורך להסתכל על המסך.

פונקצית 'Optical Reader' הופכת את החיים לפשוטים יותר על ידי זיהוי אוטומטי של טקסט, כרטיס ביקור או פרטי קוד QR ועל ידי סיפוק פונקציות שימושיות כגון תרגום, שיחה, הודעות טקסט וחיפוש.

באמצעות שימוש ב- 'Samsung WatchON', ה- Galaxy S 4 יכול להפוך לשלט IR ולשלוט במערכת הבידור הביתית כולל הטלוויזיה, הממיר, נגן ה- DVD ואפילו במזגן. כמו כן, ניתן ליהנות מתוכן מגוון כגון טלוויזיה בשידור חי, טלוויזיה בכבלים ו- VOD בהתבסס על המידע העשיר המסופק על ידי ה- EPG (מדריך תוכניות אלקטרוני).

 בריאות ואיכות החיים – S Health

ה-Galaxy S4 מציג את תוכנת ה-'S Health' החדשה. שילוב של חיישנים מובנים בתוך המכשיר מנטרים באופן שיטתי ואוטומאטי את מצב בריאותו של המשתמש והסביבה. כמו כן, המשתמש יכול לבדוק בקלות את מצבו הבריאותי באמצעות יומן אוכל, יומן פעילות גופנית ופיקוח שינה (פונקציות מסוימות מופעלות באמצעות אביזרים חיצונים ספציפיים).

פונקצית ה-'Samsung Adapt Display' מספקת חוויית צפייה אופטימאלית מותאמת לכל סוג של יישום, ופונקצית ה- 'Samsung Adapt Sound' מציעה סוג ורמה אופטימאלית של סאונד מותאם לכל משתמש.

זמינות

ה-Galaxy S4 יהיה זמין החל מהרבעון השני בכל רחבי העולם, כולל בארה"ב, בשיתוף פעולה עם AT&T, Sprint, T-Mobile, Verizon, US Cellular ו- Cricket. באירופה, ה- Samsung Galaxy S 4 יפעל בשיתוף פעולה עם מפעילים סלולאריים גלובליים כגון Deutsche Telecom, H3G, EE, Orange, Telenor, Telia Sonera, Telefonica ו- Vodafone. 

לכתבה המקורית באתר ניוזגיק

סקירת וידאו: Pebbele, שעון חכם לסנכרון אלחוטי עם הסמארטפון

גוגל חושפת אפליקציות ראשונות למשקפיים

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.