חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

רשות שדות התעופה אישרה הקמת בית מלון בנתב"ג

בקרוב יוקם בית מלון סמוך לנתב"ג. רשות שדות התעופה אישרה היום את הקמתו של בית מלון בסמוך לנמל התעופה. המלון יבנה בצמוד לטרמינל 3 ויאפשר שרות וגישה ישירה לאולם שחקים ובית הנתיבות.

בניית הפרויקט תתבצע בשיטת מכרז DBOT לתכנון הקמה וההפעלה של בית המלון. ברשות שדות התעופה מסבירים כי "בתי מלון בשדות תעופה הינם שירות מקובל, הניתן לציבור נוסעים ,אנשי עסקים, צוותי חברות תעופה וקבוצות תיירות בשדות תעופה רבים בעולם. שירות זה הינו חלק ממערך השירותים הנוספים, הקשורים לניהולו והפעלתו של שדה התעופה".

רוצים להישאר מעודכנים בכל החדשות והדירוגים? הירשמו לניוזלטר של פורבס ישראל, הורידו את האפליקציה, עשו לנו לייק בפייסבוק או עקבו אחרינו בטוויטר.

לנתב"ג תכונית בינוי מאושרת להקמת בית מלון ברמה A או B (בהתאם להגדרות משרד התיירות) אשר יוכל להכיל מאות חדרים אשר יבנו באופן מודולרי מה שאמור להקל ולקצר את הליך הקמת בית המלון ליזם.

הדמיית המלון | רשות שדות התעופה

עוד אומרים ברשות: "הקמת בית מלון בנתב"ג עונה על צורך תיירותי לפלח משתמשים שעד היום לא קיבל ביטויי ומענה בתחום השירותים בנתב"ג,פלח אנשי העסקים, אשר יבואו לביקור קצר בישראל לכנס או לאירוע, ויטוסו בחזרה, משיקולים של ניצול יעיל של זמנם".

התכנון המפורט של מבנה המלון יעשה על ידי הזוכה ותאפשר לו גמישות תכנונית על מנת להתאים את התכנון לתפיסתו המסחרית, לרבות הפרמטרים של גודל המלון, רמת המלון והיקף הפעילויות הנלוות אשר ייקבעו על ידי הזוכה במכרז. כל עלויות התכנון וההקמה יהיו על הזוכה במכרז , כמו גם ניהול, הפעלה ואחזקה – על ידי המפעיל .

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן