חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

פורצת דרך: סדרת הטיפוח החדשה של שאנל משנה את כללי המשחק

פרח הקמליה. צילום: chanel
פרח הקמליה. צילום: chanel
מאז שנוסד צפה בית האופנה הצרפתי שאנל את העתיד - וראה את היופי על פי החזון שירש מגבריאל שאנל: אין דואליות בין הנפש והחושים, אין הבחנה בין שכל ורגישות, אין הפרדה בין הגוף והרגשות. כך, N°1 de CHANEL מבוססת על חזון גלובלי של יופי המשלב שלושה מימדים: טיפוח עור, איפור וניחוח. זוהי דרך חדשה ומתקדמת בשמירה על הגוף והנפש שלכם

כבר מההתחלה, החזון של שאנל הושתת על האמונה שאין אפשרות להתגבר על האינטליגנציה של הטבע. הנחה זו הנחתה את יצירתו של דור חדש של טיפוח העור שבמרכזו – חזרה לבסיס.
סדרת הטיפוח החדשה של המותג, N°1 de CHANEL, מציעה גישה חדשנית, גלובלית ובת קיימא ליופי, ומשלבת טיפוח עור, איפור ובושם. המוצרים בסדרה זכו לטקסטורות חושיות, ולפורמלות ששומרות על הזוהר של עור ועל מראה צעיר על ידי תמיכה במקורות החיוניות. בלב הנוסחאות החדשניות שלה נמצא הקמליה, הפרח הסמלי של גבריאל שאנל.

לקחת השראה מהטבע זה לא משהו שאפשר לאלתר, מסבירים בשאנל. עם יצירת N°5, בנה המותג במשך 100 שנים מומחיות ייחודית בטיפוח פרחים, חומרי הגלם העיקריים בבשמים שלו. ייצור ושימוש בורד מאי ויסמין מגראס הם חלק מהמסורות ששאנל הגנו עליהן ופיתחו במהלך השנים. שימור מומחיות, שמירה על איכות חומרי הגלם ושליטה על קווי אספקה ​​מאפשרים לבית שאנל לתת דרור ללב המורשת שלו: יצירתיות.

מיצוי עלי הכותרת בהליך ייחודי. צילום: chanel
מיצוי עלי הכותרת בהליך ייחודי. צילום: chanel

כבר למעלה מ-20 שנה מיישמים בשאנל את אותם כללי ייצור על מוצרי הטיפוח שלהם, על ידי טיפוח והתבוננות בעושר הטבע, ועל ידי ביצוע מחקר מדעי בארבע המעבדות שלהם, שהוקמו באזורי אקלים שונים ברחבי העולם כדי ליצור את הרכיבים האצילים והיעילים ביותר. מקום הולדתו האמיתי של טיפוח העור של שאנל – המעבדות הייחודיות הללו – הן תוצאה של גישה שמהווה דוגמה ומופת, בקנה מידה סביבתי וטריטוריאלי, אשר מעריכה את האדמה באמצעות גישה אגרו-אקולוגית ערכית, תוך שימוש בשיטות חקלאות חדשניות.

אוצר בוטני

זו הייתה המומחיות הייחודית שהובילה את המחקר של שאנל לחשוף את המאפיינים המדהימים של תמצית פרחי קמליה אדומה, מזן "הצאר", סוג של קמליה ג'פוניקה, שנקרא כך בתחילת המאה ה-20 ככבוד ליופי האימפריאלי שלה. סוג הקמליה הספציפי הזה מכונה על ידי המותג "כוח הטבע", מכיוון שלמים ולקור אין השפעה על עלי הכותרת שלו כלל.

עם פריחת החורף והעלים ירוקי העד שלו, הצמח הזה מדהים ביותר מדרך אחת, והוא אוצר בוטני אמיתי. הקמליה ג'פוניקה 'הצאר' הוא פרח שאינו דומה לאף פרח אחר. בלב עלי הכותרת שלו הוא מכיל ריכוז של חומצה פרוטוקטכואית, מולקולה רבת עוצמה שלא נראתה בעבר בקמליות שנותחו על ידי מדעני שאנל. הוא מסוגל לסייע בהגנה על חיוניות העור על ידי טיפול בשלב הראשון של הזדקנות העור.

התוצאות שהתקבלו עם תמצית הקמליה האדומה היו יוצאות דופן בשלב הראשון. היא תומכת בחיוניות העור, ובכך מאפשרת לעור להישאר במראה בריא למשך תקופה ארוכה יותר

בתום כמעט עשר שנים של ניסויים שבוצעו בשיתוף חוקרים מהמחלקה לביוטכנולוגיה והזדקנות באוניברסיטה למשאבי טבע ומדעי החיים בווינה, המחקר של שאנל חשף מנגנון מרכזי המעורב בחיוניות התאית. זהו תחום מדעי מבטיח במיוחד המספק נקודות מבט שלא נראו בעבר בטיפול בסימני הזדקנות העור.

תמיכה בחיוניות העור

עור יפה הוא עור שתפקודיו התאיים פועלים במלוא התפוקה. כעת, איכותו מושפעת מחלוף הזמן ומהתוקפנים הרבים שנגרמים על ידי סביבה עירונית. בגלל מתח, קרני אולטרה סגול וזיהום, תאים עוריים מאבדים בהדרגה את חיוניותם, ומתחילים להופיע סימני הגיל. המחקר של שאנל הראה שהנזק שנגרם על ידי תוקפנים פנימיים וחיצוניים המצטברים בלב התאים מאיץ את כניסתם של תאים אלה לתהליך הזדקנות. לאחר מכן הם מפסיקים להתחלק, אך לא נעלמים, ויכולים לייצג עד 50% מכלל תאי העור. הם משבשים את התפקוד החלק של תאים פעילים אחרים, המתורגם על ידי מראה של הזדקנות מוקדמת והופעת סימני גיל.

במסגרת תוכנית המחקר בנושא הזדקנות העור שהוקמה על ידי שאנל בשנת 2012, מומחי הבית ניגשו לדגמים ששחזרו את שלבי ההזדקנות השונים בפעם הראשונה ובדקו את היעילות של המרכיבים המבטיחים ביותר. התוצאות שהתקבלו עם תמצית הקמליה האדומה היו יוצאות דופן בשלב הראשון. הוא תומך בחיוניות העור, ובכך אפשר לעור להישאר במראה בריא למשך תקופה ארוכה יותר.

מנעד מוצרים שפועלים מהעור פנימה. סדרת No.1 של שאנל. צילום: chanel
מוצרים שפועלים מהעור פנימה. סדרת No.1 של שאנל. צילום: chanel

עלי הפרח עשירים באופן טבעי בנוגדי חמצון, גם הם מסייעים להגן על העור מהשלכות של מתח ועוזרים לשפר את איכות העור כך שהוא נראה צעיר וזוהר יותר. זה מה שהוביל ליצירת N°1 de CHANEL, דור חדש של טיפוח עור אנטי אייג'ינג ששומר על מראה החיוניות של העור.

כל הפורמולות פותחו כדי ליצור זיקה אופטימלית לעור ולספק יעילות ללא תחרות. הביצועים שלהם הוערכו קלינית על פי פרוטוקולים קפדניים המשלבים את חמשת הדאגות העיקריות של נשים שרוצות לשמר את המראה של עור יפה וצעיר: קווים וקמטים, נראות נקבוביות, אובדן גמישות, חוסר נוחות וזוהר.

הסדרה כוללת סרום, קרם פנים, קרם עיניים, קצף ניקוי, תחליב לחות, סרום-מיסט, מייק-אפ, באלם ללחיים ולשפתיים, ובושם מרענן. את כל מוצרי הסדרה ניתן להשיג בבוטיקים של שאנל בקניון רמת אביב, קניון TLV ובממילא ירושלים.

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן