חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

תיעוד בעידן הפייסבוק: אתר חדש יהפוך את הטיים ליין שלכם לספר

בקרוב תוכלו להפוך את הטיים ליין שלכם מהפייסבוק לספר. חברת הסטראט אפ הצרפתית לייקבוק מאפשרת עריכת הטיים ליין הפרטי לאלבום תמונות שמתעד את השינויים והעדכונים השונים שהזנתם אליו. האלבום יודפס ויישלח עד לבית הלקוח. 

בספר, אותו תוכלו לעצב בעצמכם, יכללו הסטטוסים שלכם, תמונות שפרסמתם, אפילו הערות מחברים. תוכלו להגדיר את התאריכים הרלוונטיים (וכך למשל לתעד את מערכת הבחירות האחרונה בספר), או להדפיס שנה שלמה (לאובססיבים שבכם, שחייבים תיעוד של כל דבר. אם כי לצערם הרב של אלה, התיעוד אפשרי רק החל מ-2007).

בנוסף, תוכלו לבחור האם ברצונכם לתעד בספר את העמוד הפרטי שלכם, עמוד של חבר, את מערכת היחסים שלכם עם סטטוס מסויים (מצויין לרומנטיקה, וגם לסטוקרים), ועוד ועוד.

המחירים מגוונים אף הם ונעים בין 12 דולרים ל-25 עמודים בכריכה רכה ועד ל-137 דולרים ל-500 עמודים בכריכה קשה. אם אתם רוצים להעריך כמה זה יעלה לכם, קחו בחשבון ששנה ממוצעת, של משתמש ממוצע בפייסבוק, נדחסת לפי הערכת אנשי החברה לספר של לא פחות ממאה עמודים.


צילום: likebook.me

לדברי מנהל השיווק של החברה, פטריק אוסינסקי, "לחלק גדול מבני האדם יש כבר סיפור חיים ארוך של כמה שנים בפייסבוק. אנחנו מספקים מענה לצורך האנושי הבסיסי ללקט, לאכסן ולשתף את הסיפורים שטמונים בתוך הרשת החברתית.

יש לציין כי לא מדובר במיזם הראשון של החברה בנושא. כבר בשנת 2010, מייסד החברה, ניקולא קאזאגו, ייסד את "אגבוק", אתר שמטרתו לאפשר ליצור ספר מתוך סטטוסים בפייסבוק. זאת, לאחר שביקש להעניק לאשתו במתנה ספר המתאר את סיפור אהבתם הווירטואלי, ולא מצא שום אתר המאפשר לבצע את המשימה.

נכון לעכשיו השירות של לייקבוק זמין רק בארה"ב ובאיחוד האירופי. מחירי השירות מתחילים מ-31 דולר, כאשר המשלוח הוא חינם. ניתן להדפיס גם ספר מתנה. 

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן