חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

28. טמירה ירדני

לפני 40 שנה בדיוק הקימה טמירה ירדני יחד עם בעלה דודו את "טדי הפקות". בדיוק עשרים שנה לאחר מכן, ב־1993, העבירה את "הקומדי סטור" מבית ציוני אמריקה לערוץ 2 החדש, הפכה אותו לקאלט ומאז הטילה לא מעט ביצי זהב על המסך הקטן. 

ירדני, 65, היא הפנים, הראש והידיים של "טדי", שממשיכה להפיק עשרות סדרות בכל גופי השידור הטלוויזיוניים, כך שכמעט בכל נקודת זמן נתון אפשר למצוא יותר מסדרה אחת שלה אי שם באוויר. טדי עוסקת גם בייצוג אמנים, שחוץ מצביקה הדר, רובם ככולם הם זמרים שבקעו ב"כוכב נולד" ומאז מטופחים בחממה של ירדני וחולשים בגאון על הפלייליסט של גלגל"צ.

לדירוג המלא – הנשים החזקות ביותר בישראל 2013

לקבלת כל העדכונים, הדירוגים והניתוחים – עשו לנו לייק בפייסבוק


ירדני | צילום: ינאי יחיאל

שלא יהיו לכם ספקות: הדר לא עושה כלום בלי ירדני, כנ"ל יואב צפיר, ובכלל, סקירה של הקאדר המקצועי של ירדני מלמדת על כך שהיא רצה עם אותם אנשים למרחקים ארוכים מאוד. אפשר להגדיר זו כנאמנות, אפשר לדבר על קליקה – מה שבטוח, האישה הזאת מייצרת הרבה עבודה להרבה אנשים ולמשך הרבה זמן. 

כיוצרת, חתומה ירדני על לא מעט מהסדרות שמנפיקה החברה, ואין לה אף מתחרה אישה שמתקרבת לכוח העצום שיש לה בתעשייה. עם זאת, השנה האחרונה לא הייתה קלה עבורה במשבצת הפריים טיים. ספינת הדגל "כוכב נולד", שחגגה את עונת העשור בצל ההצלחה של "The Voice", המתחרה הרעננה של רשת, סיימה עונה בינונית שנחתמה בגמר חיוור במיוחד. "סברי מרנן" אמנם הציגה רייטינג נאה ואף נמכרה כפורמט ל־ABC האמריקאית, אבל נקטלה במדורי הביקורת ואילו "עניין של זמן" המחודשת נכשלה בשתי החזיתות. דווקא בערוצי הנישה של יס והוט הצליחה השנה ירדני לנפק תוצרים מוצלחים ואיכותיים למדי, עם "אמא ואבאז" ו"אופוריה" שזכו לפרגון מצד המבקרים ו"תא גורדין" שנמכרה ל־NBC.

עד פסח הבא:

היינו מצפים מירדני להסיק את המסקנות הנדרשות, להיפרד לשלום מ"כוכב", כפי שהיא מכנה את הבייבי המזדקנת שלה, ולתת לנו בפריים טיים מהמקוריות והאיכות שהוכיחה שהיא מסוגלת להן אי שם בין ערוצי הממיר החד־ספרתיים. 

  • הרייטינג בגמר של כוכב נולד עמד על 34.1%.
  • טדי מייצגת 11 אמנים ויש לה כיום 25 הפקות טלוויזיה.

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן