חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

6. שרית חדד

השנה הוציאה שרית חדד את אלבומה "20", אשר קטף לא מזמן את התואר "אלבום פלטינה", כאשר עבר את מכירות 40 אלף העותקים. כמו כן, היא זו שסוגרת את רשימת עשרת המבצעים המושמעים ביותר ברדיו של אקו"ם.

חדד עסקה בשנה האחרונה בעיקר בסיבוב הופעות שכלל במה עגולה ומשוכללת של 360 מעלות, עליה פוזרו כעשרה נגנים, והקהל ישב (או עמד) סביבם. המופע עסק ברפרטואר המלא שלה מאלבומה הראשון, "ניצוץ החיים" אשר הוציאה בגיל 17, ועד היום.

הזמרת הספיקה השנה גם להיפצע בתאונת דרכים, כאשר רכבה התהפך בנסיעה חזרה מהופעה בצפון הארץ, להשתתף בטקס פרסי המוזיקה של מדינות הבלקן ולשתף פעולה עם אליסיה, זמרת בולגרייה, וניקוס ורטיס, זמר יווני. כמו כן, היא השתתפה במספר הפקות אופנה ושמרה על התואר "הזמרת המצליחה ביותר במוזיקה המזרחית".

יש לציין, כי חדד היא סנסציה בכל הנוגע לאירועים פרטיים וחתונות, ונחשבת ליקרה ביותר בתחום: הזמרת גובה סכום של כ־58 אלף שקלים עבור הופעה שכוללת שישה נגנים ושתי זמרות ליווי. יכול להיות שהמחיר הגבוה גרם לכך שהיא מופיעה הרבה פחות מבעבר, או שאולי פשוט מדובר בשחיקה של הכוכבת. מלבד זאת, הרוויחה חדד כחצי מיליון שקלים על הופעותיה ביום העצמאות האחרון.

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן