חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo
באמבל. אנשים פתוחים יותר למציאת חברים חדשים ברשת מאשר בעבר | צילום: Good Faces Agency, Unsplash
באמבל. אנשים פתוחים יותר למציאת חברים חדשים ברשת מאשר בעבר | צילום: Good Faces Agency, Unsplash

אהבה אפלטונית: באמבל משיקה פלטפורמה נפרדת למציאת חברים חדשים

אפליקציית ההיכרויות הודיעה על ההסרה של האפשרות לחיפוש ידידים ובמקום זאת – היא משיקה פלטפורמה עצמאית בשם "Bumble For Friends"

אפליקציית ההיכרויות באמבל (Bumble) הודיעה על השקת פלטפורמה עצמאית חדשה המתמקדת בחברות אפלטונית בשם "Bumble For Friends", שבע שנים לאחר שיצרה את "Bumble BFF" בהנחה שאנשים לא מחפשים דייטים רומנטיים בלבד.

לפי דיווחים ראשוניים, באמבל בחנה את האפליקציה הנפרדת ביוני האחרון. Mashable דיווחה שהאפליקציה נבדקה בבריטניה ובשווקים נבחרים באסיה.

בהודעה לעיתונות שהכריזה על הפלטפורמה החדשה, מייסדת ומנכ"לית באמבל, וויטני וולף הרד, אמרה שאנשים פתוחים יותר למציאת חברים חדשים ברשת מאשר בעבר, וציינה כי בסקר שנערך לאחרונה על ידי החברה "67% מהמשיבים מהדור ה-Z שיתפו שרכישת חברים חדשים באינטרנט הפחיתה את הבדידות שלהם".

האפליקציה החדשה תתפקד בדומה ל-Bumble BFF, בכך שניתן לפתוח פרופיל ו"להחליק" על פרופילים של חברים פוטנציאליים, אך תכונה אחת בלעדית לאפליקציה החדשה היא היכולת לתכנן מפגש קבוצתי עם לפחות שני התאמות ולהזמין אותם להיפגש (ואף לתכנן את המפגש) דרכה.

באמבל. ניתן לפתוח פרופיל ו"להחליק" על פרופילים של חברים פוטנציאליים | צילום: Shutterstock

באמבל השיקה לראשונה את "Bumble BFF" בשנת 2016 כדרך ליצור קשרים לא רומנטיים חדשים; לבאמבל יש שני מצבים נוספים – ושניהם יישארו באפליקציה הראשית – "Bumble Date" לאנשים המחפשים קשרים רומנטיים ו-"Bumble Bizz" לנטוורקינג עסקי.

מספר ביקורות על "Bumble BFF" טוענים שעל אף שזו לא הדרך האידיאלית למציאת חברים, היא מקלה על התהליך בעולם שאחרי מגפת הקורונה.

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן