חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo
משרדי דייסון בבריסטול, אנגליה | צילום: Dyson
משרדי דייסון בבריסטול, אנגליה | צילום: Dyson

בהיקף של 2.7 מיליארד ליש"ט: דייסון מציגה תוכנית השקעות ופיתוח חדשה

חברת הטכנולוגיה העולמית תקים מפעל ייצור מתקדם לסוללות בסינגפור ומרכזי פיתוח ומחקר בפיליפינים ובאנגליה שיתמקדו בתוכנה, בינה מלאכותית ופיתוח מוצרים

ענקית מוצרי החשמל, דייסון (Dyson), מודיעה על האצה משמעותית של יכולות הייצור הבינלאומיות והמחקר ופיתוח שלה. החברה תקים מפעל סוללות בסינגפור וקמפוסים, מרחבי מחקר ופיתוח ומתקני ייצור בבריטניה, סין, מלזיה, הפיליפינים ופולין. הפיתוחים החדשים הם חלק מתוכנית השקעה בסך 2.75 מיליארד ליש"ט לחמש השנים הבאות.

המפעל ומרכזי המחקר והפיתוח החדשים הוקמו על מנת לשפר את יכולת ההנדסה והייצור העולמיות של דייסון, בכך יסייעו להטמעת טכנולוגיה לשוק מהר יותר עם התמקדות באחסון אנרגיה, פיתוח תוכנה ובינה מלאכותית.

מייסד החברה, ג'יימס דייסון: "תוכנה, קישוריות, בינה מלאכותית וסוללות טכנולוגיות יניעו את הדור הבא של טכנולוגיית דייסון. בדיוק כמו ההשקעות ארוכות הטווח שלנו בטכנולוגיית המנוע החשמלי הדיגיטלי, טכנולוגיית הסוללות מהדור הבא יניעו מהפכה גדולה בביצועים ובקיימות של המכשירים של דייסון".

סינגפור, המיקום של המטה העולמי של דייסון, נבחרה כבית למפעל הסוללות החדש של החברה. הבניין, השווה לגודלם של 53 מגרשי כדורסל, יושלם השנה ויהפוך לפעיל עד 2025, וייצר תאי סוללה של דייסון עם טכנולוגיה קניינית למכשירים חדשים.

הדמייה של מפעל סוללות בסינגפור | צילום: Dyson

ג'ייק דייסון, המהנדס הראשי של דייסון: "בעינינו, חיישנים, אפליקציות וקישוריות הם יותר מסתם הוספת פונקציות למכונה. הם משנים את האופן שבו אנו תומכים בלקוחות שלנו ויכולים להעריך באופן אוטונומי כיצד לשפר את ביצועי המוצר לאורך חייו כדי להבטיח ביצועי שיא.

יש לנו שאיפות משמעותיות ונעסיק מספר הולך וגדל של מהנדסי תוכנה, בינה מלאכותית וקישוריות כחלק מצוות גלובלי הולך וגדל. המרכז הטכנולוגי החדש של דייסון בבריסטול יהווה מרכז חיוני התורם לעתיד המחובר של דייסון".

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן