חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

יוצאים לדרך: נפתחה ההרשמה ל-Forbes Under30 2022

משתתפי Forbes 30Under30 מחזור 2021 | צילום: ניר סלקמן
משתתפי Forbes 30Under30 מחזור 2021. מי יהיו מנהיגי העתיד בשנה הבאה? | צילום: ניר סלקמן
מרגישים שאתם מובילים מהלכים פורצי דרך שראויים לציון והכרה? מכירים צעירים שמצליחים לחולל שינוי משמעותי בעולם ועוד לא חצו את גיל 30? ספרו לנו עליהם ועזרו לנו להרכיב את מחזור 2022 של רשימת Forbes 30Under30

מדי שנה, מזה שבע שנים רצופות, בוחר מגזין פורבס את הצעירים המבטיחים בישראל מתוך מאות מתמודדים המגיעים מתחומים שונים ומציעים את מועמדותם לרשימה.

רשימת Forbes 30Under30 כוללת צעירים וצעירות שעוד לא חגגו יום הולדת 31 אך כבר הספיקו לרשום לזכותם הישגים מרשימים בתחומם, להוביל שינויים משמעותיים שהותירו חותם על העולם, והם צפויים ככל הנראה להרכיב את דור מנהיגי ומנהיגות העתיד.

ברשימות Forbes 30Under30 מהשנים הקודמות, ניתן לראות בבירור את הגיוון המדהים המשתקף מהעיסוקים בהם בוחרים צעירי ישראל: מיזמים פורצי דרך שמקימים את היוניקורן הבא למדענים שמפתחים טכנולוגיות מצילות חיים שמשנות את העולם.

ממשקיעים מוצלחים לפעילים חברתיים שמובילים שינויים מהותיים בחברה הישראלית ובכלל, ומספורטאים אולימפיים בעלי הישגים יוצאי דופן לאמנים מבטיחים שעומדים לפרוץ ובגדול.

להגשת מועמדות

רק השנה פרצו משתתפי הרשימה גבולות והמשיכו לרשום הישגים מדהימים: הפכו סטארט-אפים מבטיחים ליוניקורנס שזוכים לסיקור ברחבי העולם, הביאו הביתה מדליות אולימפיות וגאווה למדינת ישראל, זכו בפרסים יוקרתיים על הישגיהם המקצועיים, הוציאו שירים בינלאומיים מצליחים ועוד.

מדי שנה הרשימה מסמנת צעירים מוכשרים שמצליחים לבלוט ולהתעלות בתחומי העיסוק שלהם מעל לכל השאר. מחזור 2022 של הצעירים המבטיחים בישראל יהיה המחזור השביעי ברציפות של הפרויקט בישראל, וחלק מבוגריו יוכלו להיות מועמדים לרשימה הגלובלית של Forbes Under 30.

חושבים שאתם יכולים להיכלל ברשימה או מכירים מישהו שמתאים בול לכל הקריטריונים? הגישו מועמדות ועזרו לנו לגבש את המחזור הבא של Forbes 30Under30.

להגשת מועמדות

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן