חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

Global Finance: בנק הפועלים הוא "הבנק הטוב ביותר בישראל"

המגזין היוקרתי Global Finance בחר בבנק הפועלים, כבנק הטוב ביותר בישראל. 

המגזין בוחר מידי שנה בבנקים הטובים ביותר ב-29 מדינות מפותחות ברחבי העולם, לאחר בחינה מקיפה הכוללת שורה של התייעצויות עם בכירים במערכות הבנקאות והפיננסים ואנליסטים. הבחירה נעשתה על סמך שילוב של קריטריונים אובייקטיביים, כגון גידול בהיקף הנכסים, נתוני רווחיות, פיתוח פעילויות חדשות וחדשנות במוצרים. לצד זאת, גם באמצעות ניתוח שהתבסס על עמדותיהם של אנליסטים ומומחים אחרים בתעשייה הפיננסית וכן סקר שערך Global Finance בקרב קוראיו.

עורכי המגזין ציינו, כי המאפיין המשותף לבנקים שנבחרו השנה, בתוכם בנק הפועלים, היה התמקדות במענה לצרכים הייחודיים של לקוחותיהם, והציגו תוצאות מרשימות תוך כדי הנחת תשתית להצלחה בעתיד.

מנכ"ל בנק הפועלים, ציון קינן, הגיב לבחירה: "זכייתו של בנק הפועלים, זו השנה הרביעית ברציפות בתואר "בנק השנה בישראל" מטעם המגזין הנחשב Global Finance היא עדות נוספת להכרה הבינלאומית במצוינות ובהישגים המרשימים של הבנק המוביל בישראל. הכרה זו הושגה בזכות העובדים והמנהלים המקצועיים והמסורים שלנו, ובזכות האסטרטגיה הרב-שנתית שאנו מיישמים, המתבססת על התמקדות בלקוחותינו ומחויבות לספק להם שירותי בנקאות מקצועיים, מתקדמים וחדשניים, תוך טיפוח קשר קרוב ואנושי עימם".

ציון קינן, מנכ"ל בנק הפועלים | צילום: סיוון פרג'

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן