חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

"ארגונים מספקים גישה מסורבלת ליישומים, אנחנו יוצרים עולם חדש ומאובטח"

מייסדי Axis - דור כנפו וגיל עזריאלנט. צילום: ניר סלקמן
מייסדי Axis - דור כנפו וגיל עזריאלנט. צילום: ניר סלקמן
הפלטפורמה שנוסדה על ידי בוגרי רשימת 30Under30 של פורבס היא פתרון חדשני שמאפשר גישה פרטית ומאובטחת ליישומים ארגוניים בענן: "יוצרים עולם חדש ומאובטח"

סך גיוסים: 100 מיליון דולר

עובדים: 65 עובדים

מייסדים: דור כנפו וגיל עזריאלנט

הקמה: 2018

משקיעים: Spark Capital, Cyberstarts , Ten Eleven Ventures, Canaan Partners


החברה שהוקמה לפני פחות משלוש שנים, צומחת באופן מטאורי והספיקה כבר להשלים שלושה סבבי גיוס בהיקף של לא פחות מ-100 מיליון דולר.

דור כנפו וגיל עזריאלנט, המייסדים של Axis Security אשר נבחרו השנה לרשימת הצעירים המבטיחים של פורבס ישראל Forbes 30U30, הכירו ביחידת המודיעין 8200. לאחר שירות משותף של חמש שנים פנה כל אחד לקריירה עסקית ויזמית משלו, אך שמרו על קשר.

״לא פעם דיברנו על הקריירה והחוויות שלנו בעסק, דיונים שהתמקדו סביב האופן שבו עסקים מספקים גישה ליישומים שלהם וכיצד הוא פגום מיסודו״, הם מספרים. כדי לחבר משתמש ספציפי למערכת יישומים ספציפית, הוא מועבר בתוך הרשת עד לפתח היישום, ומגיע לשם דרך נתיב ייעודי – VPN. גישה זו מסורבלת לא רק עבור המשתמש, אלא גם מציבה מספר אתגרים אבטחתיים.

The next billion dollar startups logo

״מדוע לא להשתמש בענן כדי לספק חוויית משתמש טובה יותר, נראות טובה יותר, שליטה וביטחון״, הם תהו. ״מדוע לא להפריד בין המשתמש לרשת ולאפליקציה?״. כנפו ועזריאלנט פיתחו פתרון חדשני לגישה פרטית ומאובטחת ליישומים ארגוניים בעננים ציבוריים ובשרתי הארגון. "בעולם החדש והמאובטח שאנחנו מאפשרים, משתמשים מקבלים גישה לאפליקציות מבלי לקבל גישה לרשת".

הפלטפורמה של Axis  מאפשרת, למעשה, לעובדים להתחבר ולעבוד עם כל האפליקציות שהם משתמשים בהן בארגון בצורה בטוחה ופשוטה מאוד, מבלי להתחבר לרשת הארגונית ומבלי לסכן אותה – פתרון מהיר, שקוף ובטוח בהרבה, ונוח יותר לניהול.

לדירוג המלא

הרשמה לניוזלטר

כתבות נוספות

דילוג לתוכן