חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

Polyrize הישראלית נרכשת על ידי חברה אמריקאית לאבטחת מידע

Varonis מודיעה על הרכישה הראשונה שלה: סטארט-אפ ישראלי לאבטחת גישה והרשאות בענן. מנכ"ל ומייסד Polyrize הוא בוגר הרשימה הישראלית Forbes 30Under30

חברת אבטחת המידע האמריקאית Varonis הודיעה כי רכשה את Polyrize – סטארט-אפ ישראלי שפיתח טכנולוגיה המאפשרת לארגונים לנתח ולנטר בקלות הרשאות ופעולות משתמשים בשירותי ענן. סכום העסקה לא פורסם.

מדובר ברכישה הראשונה של Varonis, חברה אשר נסחרת בנאסד"ק ושווי השוק שלה עומד, בעת כתיבת שורות אלה, על 3.74 מיליארד דולר. ל-Varonis מרכז פיתוח בישראל בו מועסקים מאות עובדים, והיא מתכוונת להטמיע את היכולות של Polyrize בפלטפורמת אבטחת המידע של החברה.

"יזמות זה משהו שנכנס בך ולא יוצא"

מנכ"ל החברה הנרכשת ואחד ממייסדיה, נתי חזות, הוא בוגר הרשימה הישראלית Forbes 30Under30 שפורסמה בינואר השנה. הוא שותף להקמת שני סטארט־אפים. את SAM Seamless Network, שמפתחת מערכת אבטחה לרשת IOT ביתית, הקים ב־2016 ביחד עם סיון ראושר, שמואל חפץ ואילון לוטם. את Polyrize הקים ב־2018 ביחד עם אביב גבאי.

"יזמות זה משהו שנכנס בך ולא יוצא, בכל נושא בחיים, אתה כל הזמן דרוך לזהות בעיות ולחפש להן פתרונות אפשריים", סיפר חזות לפורבס. "ככל שארגונים גדולים מאמצים את העבודה בסביבת הענן, היא נהיית מורכבת יותר. שירותי ענן היום מתחייבים לאבטחת השירות עצמו ועל הארגון מנגד, מוטלת האחריות לוודא שהמשתמשים הנכונים מקבלים את הגישה הנכונה", מתאר חזות ומוסיף שעם שירותי ענן רבים ואפשרויות בלתי מוגבלות, אנשי אבטחת המידע כורעים תחת עומס הנתונים ומתקשים לעקוב אחר הגישות הדרושות לכל עובד. דבר שמסכן את החברה.

כאן נכנסת הפלטפורמה של פולירייז שמיודעת לאיש אבטחת המידע. היא מסווגת את הגישות וההרשאות לפי הדרוש לכל עובד. כאשר עובד משתמש בהרשאה שאינה מוגדרת עבורו, איש אבטחת המידע מקבל התרעה על כך.

חזות, שגדל בדימונה, היה נמצא עד לפני פרוץ הקורונה על הקו תל אביב – ניו יורק – סן פרנסיסקו. פולירייז גייסה ביולי 2019 ארבעה מיליון דולר מקרן גלילות וקרן סבן ועוד מיליון דולר וחצי במרץ האחרון במסגרת השקעת SAFE.

צילום התמונה הראשית: אוהד ארידן, ניר סלקמן

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן