חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

וול סטריט ננעלה בעליות: הדאו ג'ונס עלה ב-1%; S&P 500 בשיא

מדדי המניות בוול סטריט ננעלו היום בעליות לאחר פרסום נתוני התעסוקה לחודש אפריל, שהיו טובים מהצפוי. מדד S&P 500 ממשיך לשבור שיאים ומטפס מעל 1,600 נקודות בעוד שהדאו ג'ונס רושם יום היסטורי וחצה את ה-15,000 נקודות.

מדד הדאו ג'ונס עלה ב1%, מדד S&P 500 טיפס ב-1% גם הוא ומדד הנאסד"ק התחזק ב-1.1%.

שיעור האבטלה בארה"ב בחודש אפריל עמד על 7.5% בלבד, לעומת 7.6% בחודש אפריל. כפועל יוצא מאותתים נכון לשעה זו החוזים העתידיים על פתיחת מסחר חיובית בוול סטריט. הנתונים עשויים להפיג מעט את החששות לגבי ההאטה בכלכלה הגדולה בעולם, לאחר שצפי האנליסטים עמד על נתוני אבטלה בשיעור של 7.6%.


שוורים בוול סטריט | צילום: אופיר פרימט

מספר המשרות החדשות שנוספו למשק האמריקאי עמד על 165 אלף, לעומת 138 אלף במרץ (50 אלף יותר מאשר הערכה קודמת שניתנה). גם נתוני חודש פברואר תוקנו, ל-332 אלף, הנתונים הגבוהים מאז מאי 2010.

"התוצאות מראות כי הכלכלה האמריקאית עדיין לא נופלת מהמיטה", אמר לרויטרס מילאן מולרין, כלכלן בית ההשקעות TD Securities בניו יורק. ההערכות הן כי הנתונים משקפים יותר עלייה במספר המועסקים מאשר יציאתם של אזרחים משוק העובדים או מחפשי העבודה.

הרשת החברתית המקצועית לינקדאין המשיכה לרכז עניין וצנחה ב-12.9% בעקבות תחזית הכנסות מאכזבת. החברה צופה הכנסות של 342-347 מיליון דולר ברבעון השני בעוד שבוול סטריט ציפו ל-360 מ' ד'.

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן