חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

טבע מקימה חטיבת תרופות ייחודיות גלובלית

טבע מגבירה את פעילות המסחור שלה. חברת התרופות הודיעה היום על הקמת חטיבת תרופות גלובלית חדשה (GSM). על פי הודעת החברה, החטיבה החדשה תנוהל על ידי ד"ר רוב קורמנס, אשר מונה לנשיא ומנכ"ל חטיבת התרופות הייחודיות הגלובלית. בתפקידו זה ימשיך ד"ר קורמנס לכהן כחבר בהנהלה הבכירה של טבע ולדווח לד"ר ג'רמי לוין, נשיא ומנכ"ל טבע.

לדברי לוין, "חטיבת התרופות הייחודיות הגלובלית החדשה מחזקת את המחויבות של טבע למטופלים, ללקוחות ולספקי שירותי הבריאות עימם אנחנו עובדים. היא משלבת את הנוכחות החזקה שיש לנו ברמה המקומית המבוססת על היכולות בתחום המוצרים הגנריים האיכותיים והנגישים שלנו עם היכולות וההיקף הגלובליים של מוצרינו הייחודיים".

על פי הודעת טבע, חטיבת GSM תעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם הצוותים הגנריים האזוריים שלנו. הם ישלימו זה את זה ויבנו עבור טבע נוכחות שוק אחידה וחזקה ומבודלת. יצירת חטיבת התרופות הייחודיות היא אבן דרך משמעותית ביישום האסטרטגיה של טבע להעצמת יכולות המסחור שלנו. היא סוללת את הדרך למיצוב טבע כחברת התרופות החיונית ביותר עבור העולם. 

ג'רמי לוין, מנכ"ל טבע | צילום: רויטרס

לדברי קורמנס, "טבע מציעה סל מרשים של תרופות ייחודיות, ומהלך זה יחדד ויחזק עוד יותר את הפעילות שלנו בתחום. החטיבה החדשה במהותה מרכזת ברמה גלובלית את היכולות של טבע בתחום התרופות הייחודיות, ובכך מאפשרת לנו להמשיך ולממש את מחויבותנו למטופלים ולמחזיקי העניין האחרים שלנו". 

על פי דירוג גלובל 2,000 של פורבס דורגה טבע כחברה הישראלית הגדולה בעולם. טבע נמצאת במקום ה-234 בדירוג העולמי. שוויה של החברה עומד על 35.4 מיליארד דולר, היא פועלת ב-60 מדינות בכל רחבי העולם, מחזיקה 40 מפעלי תרופות ב-19 מדינות שונות, ו-21 מרכזי מחקר ופיתוח. בטבע מועסקים 49,948 עובדים.

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן