חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

AR-TECH – סדנה עילית להשבחת רכבי יוקרה ואספנות

חברת ארטק היא המובילה בישראל בפיתוח שיטות להשבחת המראה של מכוניות העל. החברה מספקת שירותי ציפוי ייחודיים ובלעדיים בארץ, אחד מהם הוא ציפוי שקוף עם שכבות קרמיות המונע מחום השמש לחדור לרכב. הציפוי המהפכני מסנן פי 10 יותר חום מכל ציפוי אחר הנמצא כיום בשוק, ומוריד את החום ברכב בצורה דרמטית גם ביום החם ביותר ושומר על הנוסעים בו.


לחברת ארטק ישראל מגוון רחב של ציפויים לרכב, הכהיית שמשות, ציפויים דקורטיביים למרכב הרכב ופתרונות מיגון מפני פריצה שריטות ושפשופים.

צילום: shutterstock

ארטק הוקמה ב-2010, לאחר גיוס רב של לקוחות מכל רחבי הארץ וביניהם מספר לא מבוטל של לקוחות עם רכבי פאר ורכבי 4X4. החברה התרחבה הן מבחינת העובדים והן מבחינת השירותים שהיא מציעה, ואף הפכה ליבואנית הבלעדית של מגוון מוצרים יוקרתיים השייכים לתחום הציפויים ובכך מזנקת הרבה קדימה ומשאירה את מתחריה מאחור.

מדי שנה יוצאים עובדי החברה לחו"ל (בעיקר לגרמניה, אנגליה, יפן וארה"ב) להדרכות והכשרות ספציפיות בתחום הציפויים במטרה להביא לארץ את קידמת הטכנולוגיה והמוצרים המתקדמים ביותר הקיימים בשוק העולמי בתחום.

צילום: shutterstock

הכהיית שמשות

החברה מספקת מגוון רחב של ציפויים לשמשות הרכב במגוון דרגות כהות וגוונים, כל הציפויים המובילים של מיטב היצרנים בעולם. יתרונות הציפוי הם בין היתר הורדה משמעותית של החום בתוך הרכב והגנה על נוסעי החברה אף מספקת ציפויים למניעת הצטברות אדים וציפוי שקוף לסינון קרינת השמש.


הצצה לתהליך ציפוי רכב

ציפויים למרכב הרכב

ארטק מציעה גם מגוון ציפויים למרכב הרכב, ביניהם ציפוי ננו קרמי לשמשות הרכב וציפויים דקורטיביים. הציפוי הננו קרמי הינו ייחודי ובלעדי לארטק בארץ, ציפויי שקוף עם שכבות קרמיות המונע מחום השמש לחדור לרכב. הציפוי המהפכני מסנן פי 10 יותר חום מכל ציפוי אחר הנמצא כיום בשוק.


מבין הציפויים הדקורטיביים ניתן למצוא ציפויים מבית Oracal, 3M ומיטב היצרנים בעולם. ציפוי שחור מט – טיטניום, למשל, יקנה לרכב מראה ייחודי שאין כמותו, המדגיש את קימורי המרכב ונותן מראה חלק, חמקני, מקורי ואלגנטי.

לאתר החברה

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן