חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo
שווי התרומה של מקנזי סקוט הוא הגבוה ביותר שהתקבל בהיסטוריה בת ה-30 שנה של הארגון | איור: אליה-ים, רקע: Shutterstock
שווי התרומה של מקנזי סקוט הוא הגבוה ביותר שהתקבל בהיסטוריה בת ה-30 שנה של הארגון | איור: אליה-ים, רקע: Shutterstock

המתנה שממשיכה לתת: מקנזי סקוט תרמה 44 מיליון דולר לבני נוער בסיכון

אשתו לשעבר של מייסד אמזון, ג'ף בזוס, תרמה כבר יותר מ-12.5 מיליארד דולר מאז הגירושים מהמיליארדר, לאחר שהבטיחה ב-2019 לתת כמחצית מהונה לצדקה. התרומה האחרונה של סקוט לארגון Friends of the Children היא הגדולה ביותר בהיסטוריה של העמותה

נדמה כי מקנזי סקוט לא מתכוונת לעצור את המסע הפילנתרופי שלה בקרוב, וביום חמישי (25.8), תרמה 44 מיליון דולר לתוכנית החונכות האישית לילדים ובני נוער בסיכון, Friends of the Children, לאחר שהבטיחה ב-2019 לתת לפחות מחצית מהונה למטרות צדקה.

התרומה של סקוט תאפשר לארגון "להמשיך להתרחב ברחבי ארה"ב כדי לספק חונכות אישית לאלפי בני נוער וילדים", אמרה המנכ"לית טרי סורנסן.

ארגון Friends of the Children מקצה חונכים אישיים מקצועיים לבני 12 ומעלה, הנמצאים בסיכון גבוה להיזרק למערכת הרווחה האמריקנית, ויש להם 26 סניפים ברחבי ארה"ב.

שווי התרומה של סקוט הוא הגבוה ביותר שהתקבל בהיסטוריה בת ה-30 שנה של הארגון.

צדיקה בסדום

מקנזי סקוט שווה 40.1 מיליארד דולר, לפי פורבס, ומדורגת במקום ה-30 ברשימת המיליארדרים של פורבס לשנת 2022.

סקוט ומייסד אמזון, ג'ף בזוס, נפרדו ב-2019, והיא קיבלה 25% מהמניות שלו בחברה. עד כה, היא תרמה למעלה מ-12 מיליארד דולר למאות ארגונים, כולל 3.8 מיליארד דולר לכמעט 500 עמותות בין יוני 2021 למרץ השנה.

חלק מהתרומות של סקוט היו בסכומים הגבוהים ביותר שארגונים קיבלו אי פעם, כמו 120 מיליון הדולר שהיא תרמה ל- Big Brothers Big Sisters במאי האחרון. התרומה הגדולה ביותר שלה שנחשפה לציבור היא בשווי של 436 מיליון דולר ל- Habitat for Humanity במרץ.

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן