חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

דנקנר מבקש לבטל התמיכה בו: "הרצון הטוב עלול להתקבל בציניות"

יו"ר אי.די.בי, נוחי דנקנר, פנה היום לראשי השלטון המקומי בבקשה שיוותרו על מפגן התמיכה שתכננו לקיים מחר בתל אביב. זאת לאחר שהמהלך המתוכנן עורר בין היתר ביקורת ציבורית נרחבת.

"חבריי היקרים", כתב דנקנר למארגני המפגן, יו"ר מרכז השלטון המקומי, שלמה בוחבוט, ויו"ר עיריית שדרות, דוד בוסקילה, "בתקופה האחרונה אני מקבל פניות רבות מראשי רשויות מקומיות ומאישי ציבור ביישובי קו העימות המבקשים לחזק את ידיי במאבק לייצוב אי.די.בי ולשימור אופייה כקבוצה ישראלית בבעלות ישראלית. בהמשך לכך התרגשתי לשמוע בתקשורת את הדברים החמים שבחרתם לספר על אי.די.בי ועליי בנוגע למחויבותנו העמוקה לגליל ולנגב, והקשר המיוחד שלנו עם יישובי קו העימות בצפון ובדרום".

לקבלת כל העדכונים, הדירוגים והניתוחים – עשו לנו לייק בפייסבוק


צילום: יח"צ

"אני מודה לכם מקרב לב ומעריך מאוד את יוזמתכם לקיים מפגן תמיכה והזדהות עמי ועם קבוצת אי.די.בי בתקופה המאתגרת בה אנו נמצאים", המשיך דנקנר, "אבל ברצוני לבקש מכם לוותר על הפעילות המתוכננת למחר. הסיבה לכך היא שישנם גורמים העלולים לתת לרצון הטוב והאותנטי שלכם פרשנות צינית ולא נכונה".

"אנו ממשיכים כאן, בהנהלת אי.די.בי, לעשות לילות כימים על מנת לשרת את התחייבויותינו כלפי בעלי החוב ולהחזיר את הקבוצה למסלול של שגשוג וצמיחה. ההזדהות שלכם עמנו, והחיבור רב השנים בינינו לבין הציבור שאתם מייצגים מהצפון ועד לדרום, מחממים את לבנו ומחזקים את ידינו. אני משוכנע כי נצליח במשימה במהרה", סיכם דנקנר. 

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן