חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

עמנואל רוזן יצא לחופשה מערוץ 10: "מתנהל נגדי מסע הכפשות"

העיתונאי עמנואל רוזן יצא היום לחופשה מחדשות 10, עד לבירור העדויות שהתפרסמו בעניינו היום, ואשר מאשימות את העיתונאי הוותיק בהטרדה מינית לכאורה של נשים אשר עבדו עמו במערכות תקשורת שונות. את החלטתו מסר רוזן למנכ"ל חדשות 10, גולן יוכפז, בתום שיחה בין השניים.

"חדשות 10 תפעל בעניין זה על פי הוראות הדין ככתבן וכלשונן", נמסר בהודעה שהוציא הערוץ. רוזן אמור היה להיות אחד המגישים המרכזיים של מהדורת חדשות שישי החדשה של הערוץ, אשר צפויה לעלות לשידור בשבועות הקרובים. רוזן אמור היה להגיש את המהדורה לצידו של הכתב הצבאי אלון בן דוד. במקביל מגיש רוזן גם את התוכנית "תיק תקשורת" בטלוויזיה החינוכית.

מוקדם יותר היום פרסם "הארץ" שורה של עדויות הקושרות את רוזן להטרדה מינית כביכול של יותר מעשר נשים אשר עבדו עמו לאורך השנים. בין השאר טוענות המתלוננות כי רוזן הטריד אותן בהודעות סמס "אובססיביות", כלשונן, הבטיח להן כי יעזור להן להתקדם במקצוע, וניסה להזמין אותן לנסיעות בחו"ל אליהן יצא ככתב הערוץ.


אמור היה להגיש את תוכנית הדגל של הערוץ ביום שישי. רוזן | צילום: רונן פדידה

רוזן עצמו מסר בתגובה: "במשך 10 שנים מתנהל נגדי מאחורי הקלעים ובאינטרנט מסע הכפשות אנונימי, המציג דמות דמיונית שאינה קיימת במציאות: 'עמנואל רוזן המטריד'. בשנים האלו לא הייתה כמעט אישה אחת, שעבדה במחיצתי, או שהתראיינה אצלי, שלא תושאלה על ידי מארגני הקמפיין המתוכנן האם פגעתי בה או הטרדתי אותה".

"עכשיו, כאשר אגודת העיתונאיות החליטה להוציא את מחול השדים הזה מחושך לאור, אני מברך אותה על כך וממתין בקוצר רוח לבדיקה מהירה ויעילה של הדברים כולם", המשיך רוזן. "הגיע הזמן להעמיד במבחן המציאות את חרושת השמועות וההשמצות שלא נבדקה איתי ולא נשאלתי עליה. דברי מעולם לא נשמעו".

עוד הוסיף רוזן: "היום אחר הצהריים הודעתי למנכ"ל חברת החדשות של ערוץ 10 גולן יוכפז, על החלטתי לצאת לחופשה מהעבודה בערוץ עד אשר יסתיים תהליך הבדיקה היסודי – ותוסר העננה. אני מקווה שהבדיקה תהיה מהירה לפחות כמו המהירות והקלילות שבה התנפח הסיפור חסר השחר הזה לממדים מפלצתיים".

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן