חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

5 אירועי טכנולוגיה בשבוע הקרוב שלא תרצו לפספס

Intel Perceptual Computing Hackathon – יום רביעי, 9:00
(פיתוח תוכנה)
איפה? מרכז הפיתוח של אינטל, פארק מת"מ, חיפה
כמה? 50 ש"ח
ב-17 וב-18 ביולי ייערך האקאתון בנושא מחשוב תפיסתי (Perceptual Computing). חוץ מזה ש-Perceptual Computing נתפס כיום בתור אחד מהתחומים החמים ביותר בעשור הקרוב, לפספס הזדמנות להתנסות בטכנולוגיות ובפיתוחים הכי חדשניים של אינטל בתחום זה לא דבר שכדאי לעשות. בנוסף, הזוכה במקום הראשון גם יטוס לעמק הסיליקון, יחד עם נשיא אינטל ישראל, מולי אדן כדי להציג את הפיתוח החדש.

האירוע מיועד למפתחי תוכנה מתחילים ומנוסים, חדשניים ומקוריים, בעלי ידע בסביבת חלונות ושפות תוכנה C++ ו-C#, אשר יוכלו להציע רעיונות ולפתח אפליקציות המשתמשות ב- Perceptual Computing SDK ובמצלמות התלת ממדיות של החברה. האפליקציות צריכות להביא לידי ביטוי את היכולות של המצלמה החדישה (שטרם הושקה לקהל הרחב, אך סופקה למפתחי תוכנה ברחבי העולם) באופן מקורי ומיוחד.

Introduction to Programming with Python – יום ראשון, 19:00
(סטארטאפ והון סיכון)
איפה? המפעל, רח' בר-יוחאי 5, תל-אביב
כמה? חינם
ב-14 ביולי, בשעה 19:00 בערב תערך סדנה בנושא פיתוח בשפת פייתון למתחילים. סדנת PythonTutrle מיועדת למפתחים שאינם בעלי רקע קודם ב-Python. לסדנה יש להביא מחשב נייד עם הגרסה האחרונה (2.7) של פייתון מותקנת.

Bitcoin Entrepreneurs Night – יום שני, 17:30
(סטארטאפ והון סיכון)
איפה? המתחם, המכללה האקדמית תל-אביב יפו, רחוב חבר הלאומים 10, תל אביב בניין כלכלה וניהול, חדר 207
כמה? חינם
ב-15 ביולי, בשעה 17:30 ייערך אירוע בנושא מיזמי Bitcoin. במסגרת האירוע, יציגו יזמים שעוסקים בתחום על המיזמים שלהם וישתפו סיפורים בנושא הצלחה, כשלון וטיפים ליזמים המעוניינים לעסוק בתחום.

צילום: מתוך גיקטיים

Perfect Pitches No. 7 – יום רביעי, 17:30
(סטארטאפ והון סיכון)
איפה? המתחם ליזמות – המכללה האקדמית תל אביב יפו, בניין ניהול וכלכלה קומה 3 חדר 336
כמה? חינם
ב-17 ביולי, בשעה 17:30 בערב ייערך אירוע Perfect Pitches השביעי. במסגרת האירוע ירצה אביעד אריאל מקרן ההון סיכון Bessemer Venture Partners על נקודת המבט של המשקיעים ולאחר מכן יעלו על הבמה 5 יזמים שיציגו את הסטארטאפים שלהם במטרה לקבל פידבק מהקהל.

The Fundamentals of Scaling Rails App – יום שני, 16:30
(פיתוח תוכנה, פיתוח Web)
איפה? משרדי טיקל, רח' הברזל 4, תל-אביב
כמה? 120 דולר
ב-15 ביולי, בשעה 16:30 אחר הצהריים תערך סדנה בנושא פיתוח ו-Scaling של אפליקציות מבוססות רובי לתמיכה במספר גדול של משתמשים בו זמנית. במסגרת הסנדה, תלמדו כיצד להשתמש בכלי קוד פתוח כדי לאפשר לאתראפליקציה שלכם להתמודד עם אתגרים חדשים. הסדנה מיועדת למפתחים בעלי ניסיון בסיסי ומעלה ב-Ruby on Rails.

לידיעה המקורית באתר גיקטיים

עוד בגיקטיים:

קוד ספרותי = סופן של ההערות בקוד?

כך תשלטו על מכשיר האנדרואיד שלכם באמצעות הודעות SMS

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן